Хто ми є

ХТО МИ Є

Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів. Один з двох найбільших виробників будматеріалів у світі.

Утворена в 1970 році в Ірландії шляхом злиття двох провідних акціонерних компаній Cement Limited (створена в 1936 році) та Roadstone Limited (1949 р.).

На момент утворення компанія була єдиним виробником цементу в Ірландії та основним постачальником щебеню, асфальту і виробів з бетону.

З часу заснування й дотепер стратегічним прагненням компанії є бути відповідальним міжнародним лідером у галузі будівельних матеріалів, забезпечувати високі й стабільні доходи акціонерам, при цьому знижувати свою залежність від окремих ринків і досягати балансу завдяки покращеній географічній присутності й портфелю продуктів.

Це найбільша диверсифікована компанія, що розвивається у трьох основних напрямках:

  • Виробництво промислових будматеріалів (Heavyside)
  • Виробництво споживчих будматеріалів (Lightside)
  • Дистрибуція будматеріалів.

Сьогодні компанія провадить свою діяльність у 29 країні світу у Північній Америці, Європі й Азії. На її 3100 підприємствах у всьому світі працює 76 тис. осіб.

За оцінками багатьох провідних міжнародних рейтингових агентств компанія CRH багаторазово отримувала визнання своєї діяльності у сфері сталого розвитку. Ось нещодавні приклади:

  • За результатами діяльності у грудні 2014 року CRH було включено до міжнародного рейтингу FTSE4Good index.
  • У 2014 році Компанію було знову внесено в інвестиційні реєстри Ethibel Sustainability Excellence Europe та Ethibel Sustainability Excellence Global тощо.

www.crh.com

CRH у цифрах:

29 країн світу

3 100 підприємств

76 600 працівників

23,6 млрд євро виручки від продажів (2015 р.)