UA EN RU

Команда

 • Фредерік Обе

  Фредерік Обе

  Керуючий компаніями СіАрЕйч в Україні

  Національність: француз
  Рік народження: 1966
  Призначений на посаду у січні 2018 року.
  Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-механік у Лілльському католицькому університеті (Франція) та отримав кваліфікаційний ступінь магістра управлінського адміністрування в коледжі Birkbeck Лондонського університету.
  Фредерік Обе приєднався до компанії CRH у 2016 році та займав посаду керуючого директора CRH у Сербії.
  До приходу в CRH обіймав декілька посад з постачання та з 2002 року працював у компанії Lafarge, де з 2005 року займав декілька посад у регіоні Центрально-Східної Європи, зокрема, керуючого директора Lafarge в Молдові та Угорщині, а також директора з продажів підрозділу Центральна Європа. 

 • Клаус Айхас

  Клаус Айхас

  Директор з виробництва цементу

  Національність: німець.
  Рік народження: 1959.
  Призначений на посаду в квітні 2015 року.
  Клаус Айхас працює в цементній галузі на різних посадах з 1993 року, коли приєднався до компанії Holcim. Згодом працював на посадах начальника виробництва і директора заводу в Німеччині (1997–2007), а також технічного директора в Росії (2007–2009). Як технічний директор відповідав за будівництво нового цементного заводу компанії Vicat у Казахстані (2009–2011). Пропрацювавши деякий час здебільшого в російськомовних країнах старшим консультантом Німецької асоціації виробників цементу (VDZ), у 2015 році приєднався до CRH.
  Здобув вищу освіту за спеціальністю гірничий інженер та отримав ступінь доктора філософії з технології виробництва в Клаустальському технічному університеті в Німеччині.

 • Філіп Райх

  Філіп Райх

  Індустріальний директор цементного підрозділу
  Національність: австрієць.
  Рік народження: 1969.
  Призначений на посаду: лютий 2019 року.
  Філіп Райх потрапив в цементну промисловість після закінчення гірничо-промислового університету в Леобені (Австрія). Свою кар'єру він розпочав як технічний консультант з продажів в Perlmooser Zementwerke в Австрії, після чого отримав свій перший досвід роботи на цементному заводі (Mannersdorf, Австрія)   як менеджер з якості . Після інтеграції Perlmooser Zementwerke у Lafarge, у 1999 році він переїхав до Чехії на завод Cizkovice, де спочатку працював як операційний директор, а потім як керівник заводу.  У 2004 році Філіп перейшов на завод Lafarge Becoin в Сербії на посаду директора заводу для запуску модернізованої лінії випалу клінкеру сухим способом. У 2006 році він повернувся на завод Mannersdorf, де керував заводом 6 років. У 2012 році Філіп перейшов на посаду менеджера по ефективності для CECIS у технічний центр «Lafarge» у Відні, а потім був призначений директором з глобальних промислових витрат.
  У 2015-2016 рр. він займався об'єднанням технічних центрів Holcim і Lafarge у Швейцарії.
  У 2016 році Філіпп залишив компанію LafargeHolcim і зайняв посаду директора заводу Ольбарг Портленд (Данія).

 • Марина Муходінова

  Марина Муходінова

  Директор з персоналу

  Національність: українка. 
  Рік народження: 1978.
  Призначена на посаду  у листопаді 2013 року.
  Марина Муходінова розпочала роботу в компанії СіАрЕйч в Україні в 2013 році на посаді директора з персоналу. До цього протягом декількох років працювала на посаді юриста, а згодом директора з персоналу крупної міжнародної компанії. Здобула вищу освіту за спеціальністю юрист у Київському національному економічному університеті й отримала кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ).    

 • Міхал Буржинські

  Міхал Буржинські

  Фінансовий директор CRH Ukraine
  Національність: поляк
  Рік народження: 1975 р
  Призначений на посаду: липень 2018 року
  Міхал Буржинські приєднався до CRH у 2003 році та займав ряд посад, у тому числі фінансового контролера бізнесу з вапна та агрегатів у Польщі, був фінансовим директором Trzuskawica, MD у сфері піщано-гравійного бізнесу, донедавна був заступником фінансовго директора CRH Ukraine.
  Закінчив економічний університет у Кракові (Польща), член АССА.

 • Мігел Машаду

  Мігел Машаду

  Директор з розвитку

  Національність: португалець.
  Рік народження: 1976. 
  Призначений на посаду у вересні 2014 року. 
  Мігел Машаду приєднався до CRH у 2012 році як генеральний директор Одеського цементного заводу. Згодом призначений менеджером з інтеграції ПАТ «Миколаївцемент», придбаного компанією CRH у вересні 2013 року. Очолює Асоціацію виробників цементу України («Укрцемент»). Здобув вищу освіту за спеціальністю «Управління й організація виробництва» в Лісабонському університеті. Закінчив аспірантуру за спеціальністю «Корпоративні фінанси й системи адміністративного управління» при Центрі дослідження фінансових ринків і активів Лісабонського університету.

 • Андре Пералта

  Андре Пералта

  Директор з комерційних питань і логістики цементного підрозділу

  Національність: португалець. 
  Рік народження: 1976.
  Призначений на посаду у січні 2016 року. 
  Андре Пералта розпочав професійну кар'єру в компанії UNILEVER, у якій працював на різних посадах, зокрема менеджера відділу планування попиту, менеджера відділу планування виробництва, менеджера по роботі з клієнтами й менеджера з управління ланцюжком постачання. У 2005 році заснував у Лісабоні власну агенцію нерухомості. У 2007 році запрошений до України на посаду директора з логістики ТОВ «Цемент» (Одеса) разом з іншими португальськими управлінцями. З 2009 року директор з комерційних питань і логістики в ТОВ «Цемент». У 2014 році переведений на ПАТ «Подільський цемент» на посаду директора з логістики. З 2015 року за сумісництвом регіональний комерційний директор CRH у Східній Україні, відповідає за збут ПАТ «Подільський цемент» і ТОВ «Цемент». Здобув вищу освіту за спеціальністю «Управління й організація виробництва» в Лісабонському університеті. Отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) за спеціальністю «Оцінка й реклама нерухомості» у Вищій школі операцій з нерухомістю в Лісабоні.

 • Демієн Лінч

  Демієн Лінч

  Менеджер з охорони праці (Україна) / Генеральний Директор (ТОВ «Цемент»)

  Національність: Ірландець

  Рік народження: 1985

  Призначено на посаду Менеджера з охорони праці (Україна) в червні 2018 року і у вересні 2018 року на посаду Генерального Директора ТОВ «Цемент»

  Демієн Лінч почав свою кар'єру в CRH в 2006 році, після закінчення Лімерікського університету. В рамках Групи Демієн займав різні посади: на підприємстві «Айріш Цемент» - як інженер-механік, в компанії ПАТ «Подільський цемент» - в якості керівника проектів і в ТОВ «ЦЕМЕНТ» (м.Одеса) - як менеджер з операційної діяльності. У Лімерікском університеті він отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA), має диплом за спеціальністю «Машинобудування», виданий Лімерікскім технологічним інститутом, і свідоцтво про присвоєння кваліфікації фахівця з ОП і ТБ, видане Університетським коледжем Дубліна. Призначено на посаду менеджера з ОП в червні 2018 року. З вересня 2018 року поєднує цю посаду з Генеральним Директором для ТОВ «Цемент».

 • Кевін МакКеон

  Кевін МакКеон

  Голова правління (генеральний директор) ПАТ «Подільський цемент»

  Національність: ірландець

  Рік народження: 1980

  Призначений на посаду в грудні 2018

  Закінчив Кардіффський Університет (Великобританія) на інженера-будівельника та отримав ступінь магістра ділового адміністрування (Школа бізнесу при Уорікському Університеті).

  Кевін приєднався до компанії CRH у 2004 році і став частиною CRH Україна з 2009 року, очоливши проектну команду із запуску сучасної лінії випалу клінкеру сухим способом.

  Після введення в експлуатацію нової лінії, був залучений у розвиток інженерного відділу на Подільському цементному заводі через потреби нового обладнання.

  У 2015 році Кевін переїхав на наш Миколаївський цементний завод, зайнявши там посаду Генерального Директора.

  Наприкінці 2018 року він повернувся на Подільський Цемент на посаду Генерального Директора.

 • Андрій Звіринський

  Андрій Звіринський

  Комерційний директор (західний регіон)
  Голова правління (генеральний директор) ПpАТ «Миколаївцемент»

  Національність: українець. 
  Рік народження: 1978. 
  Призначений на посаду у січні 2015 року.
  Андрій Звіринський приєднався до компанії СіАрЕйч в Україні на початку 2015 року. До цього працював на посаді комерційного директора компанії «Монді Пекеджінг Юкрейн», яка належить до групи Mondi — одного з найбільших виробників пакувальних мішків і паперу в світі. Здобув ступінь магістра зі спеціальності «Економіка підприємства».

 • Александер Шишко

  Александер Шишко

  Директор підрозділу заповнювачів і бетону
  Національність: поляк
  Рік народження: 1961 

  • Призначений на посаду:  у лютому 2018 року.
  • Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-механік, має ступінь магістра Чеського університету природничих наук (м. Прага, Чехія)
  • Александер Шишко приєднався до компанії CRH у 2000 році й працював на низці посад як у Польщі, так і в Україні.  Має обширний досвід роботи в компаніях Групи CRH у сферах бетонних
  • виробів, матеріалів для стін, щебеню, логістики й перевезень. Також працював у цих компаніях на вищих керівних посадах.
  • До роботи в CRH працював декілька років на керівних посадах у компанії-постачальнику офісного обладнання.
 • Володимир Шаргунов

  Володимир Шаргунов

  Директор з матеріально-технічного забезпечення 

  Національність: українець. 

  Рік народження: 1975.

  Призначений на посаду в листопаді 2010 року.

  Володимир Шаргунов розпочав роботу в CRH у 2010 році на посаді операційного директора (підрозділ заповнювачів). До цього займав низку посад у компанії «Лафарж Щебінь» в Україні, зокрема технічного директора виробництва (2009 – травень 2010) і керівника відділу виробництва й матеріально-технічного постачання (2004–2009). Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-проектувальник у Національному аерокосмічному університеті (ХАІ).