UA EN RU
До списку новин

CRH об’єднує свої цементні підприємства в Україні під єдиним брендом

                                         

Із березня цементні заводи компанії CRH в Україні випускатимуть продукцію під єдиним брендом «CRH».

 «Впровадження єдиного бренду знаменує новий підхід CRH до ведення бізнесу в Україні.  Це покращить ефективність та сприятиме розбудові гідного іміджу компанії, яким пишатимуться працівники та клієнти, а також інші зацікавлені сторони та громадськість»,— повідомив керуючий компаніями групи CRH в Україні Баррі Леонард.

Новий підхід передбачає три головні завдання, а саме:

  • впровадження на всіх трьох підприємствах єдиних операційних та управлінських систем, базованих на найкращих світових практиках CRH;
  • позиціонування «єдиного» портфеля продукції на ринку й досягнення найвищих стандартів якості та рівня обслуговування клієнтів;
  • усі три цементні заводи CRH в Україні реалізовуватимуть єдину політику у сфері корпоративної соціальної відповідальності. 

«Компанія CRH в Україні дбає про безпеку і здоров’я, охорону навколишнього середовища та освіту й підтримує соціальні ініціативи у цих сферах. Так, освітня Програма стажування для випускників ВНЗ України, реалізована компанією у 2015 році, перемогла в національному конкурсі проектів корпоративної соціальної відповідальності, що його щорічно організовує «Центр «Розвиток КСВ».  Незабаром CRH розпочне другий етап цієї Програми», — зазначає керуючий директор.

Компанія CRH переконана в тому, що ініціатива щодо об’єднання продукції отримає позитивний відгук й підтримку як серед працівників компанії, так і серед учасників будівельного ринку, а також широкої громадськості.

До списку новин