UA EN RU
До списку новин

CRH Україна захищає свою продукцію від підробки

В межах заходів з ребрендингу та з метою захисту власної продукції від фальсифікації Компанія CRH Україна розробила новий дизайн мішка для всіх видів свого тарованого цементу.
Головною особливістю нової упаковки є унікальний рельєфний папір, який легко розпізнати на дотик. Мішок, що складається із двох шарів паперу влітку та трьох шарів із додаванням поліетиленової плівки взимку, успішно пройшов випробування на тарування, складування і транспортування.

За даними Асоціації виробників цементу України «Укрцемент», приблизно 50% ринку тарованого цементу сьогодні належить фальсифікованому продукту. Це означає, що кожен другий придбаний мішок може бути підробкою.

При цьому, мова йде і про підробку цементу як будматеріалу, наприклад, шляхом додавання до звичайного цементу різних сумішей (наповнювачів) з метою збільшення його обсягу, і про підробку фабричної заводської упаковки з подальшою реалізацією такого цементу в торгових мережах.

Як правило, підроблений цемент приваблює споживача нижчою ціною. Однак така економія абсолютно не обґрунтована, адже неналежна якість цементу може призвести до великих втрат – від недовговічності будов аж до загрози  здоров'ю і життю людини.

Купуючи фальсифікований цемент, споживач практично в 100% випадків отримує цемент із такими порушеннями:

  • невідповідність заявленої марки цементу (замість марки 500 - марка 400 або 300)
  • недовага (на понад 1-5 кг менше, ніж зазначено на пакуванні, в той час як відповідно до стандарту відхилення маси нетто цементу в окремому мішку від зазначеного на пакуванні не повинно перевищувати 2% (тобто 25 кг ± 0,5 кг; 50 кг ± 1 кг)
  • додавання в цемент різних наповнювачів, таких як зола, пісок і навіть небезпечні для здоров'я людини компоненти.

Для того, щоб застерегти себе від неякісного продукту і зайвих витрат:

  • купуйте лише заводський цемент в авторизованих точках продажу
  • вимагайте у продавця сертифікат якості продукції.
До списку новин