UA EN RU

Історія


Група компаній «Полібетон» увійшла на вітчизняний будівельний ринок у 2008 році. Вона представлена в західному регіоні України рядом великих заводів  з виробництва товарного бетону та залізобетонних виробів, зокрема:

  • ТзОВ «Щирецький завод залізобетонних виробів»
  • ТзОВ «Львівський бетон»
  • ПАТ «Дрогобицький завод залізобетонних виробів». 

Завдяки використанню власної сировинної бази компанія впевнена в якості власної продукції та її відповідності до встановлених стандартів. Спеціалісти з атестованої лабораторії «Полібетону» здійснюють контроль за якістю бетонних сумішей і залізобетонних виробів на всіх етапах виробництва , в тому числі на будівельних майданчиках.

Заводи групи компаній «Полібетон» пропонують понад 400 найменувань продукції залізобетонних виробів  для цивільного, громадського, промислового та інфраструктурного будівництва. Номенклатура постійно оновлюється в залежності від потреб ринку.

 Продукція

 

У жовтні 2008 року було запущене високопродуктивне та технологічне виробництво паль січенням 35 см х 35 см як довжиною до 16 м, так і складених (по довжині), аналогів якому немає в Західній Україні.

У серпні 2010 року введено в експлуатацію високотехнологічну лінію для виробництва трамвайних плит, що роблять трамвайний рух практично безшумним. Працює лінія виробництва фундаментних блоків продуктивністю 15 м3/год.

На підприємствах діють сучасні бетонозмішувальні вузли з комп’ютерним дозуванням. Продуктивність трьох заводів становить 220 м3/год. При цьому є можливість працювати 24 годин на добу в три зміни з «нічним» бетонуванням.

Автотранспортний парк налічує 18 автобетонозмішувачів, всі машини обладнано системою GPS. У 2012 році куплено найбільший у регіоні автомобільний бетононасос з висотою подачі 42 метри.

У 2014 році спеціалістами лабораторії розроблена та апробована марка бетону 1000 (надміцні бетони) — унікального продукту для Західної України.

Найбільша одноразова заливка бетону:  1531 м3. Загальний об’єм виробленого бетону: 467000 м3

Сертифікати й нагороди:

Продукція сертифікована відповідно державних стандартів.

Сьогодні продукцією і послугами групи «Полібетон» користується ціла низка потужних вітчизняних та іноземних підприємств, зводяться крупні будівельні об’єкти.