UA EN RU

Історія

ПрАТ «Бехівський спеціалізований кар’єр» - одне з найкращих підприємств з видобування граніту та виготовлення щебеню в Україні, входить до складу компанії  CRH з 2006 року та займається розробкою Бехівського родовища гранітів, що здійснюється з 1937 року.

ПрАТ «Бехівський спеціалізований кар’єр» дотримується найвищих міжнародних стандартів з охорони праці та техніки безпеки і дбає про добробут працівників та громади.

У 2014 році на підприємстві встановлено сучасний дробильно-сортувальний завод виробництва компанії «Metso», що дозволяє випускати високоякісний щебінь різних фракцій. Відвантаження продукції відбувається як залізничним, так і автомобільним транспортом. Після завершення будівництва нового завантажувального пункту підприємство має можливість здійснювати завантаження спецвагонів (зерновозів, цементовозів тощо), що зменшує витрати на транспортування.  Продукція підприємства реалізується як на національному, так і на міжнародних ринках.

 

Продукція

Щебінь гранітний

ПрАТ «Бехівський спеціалізований кар’єр» випускає

  • щебінь фракцій 5-10, 10-20, 5-20, 20-40, 40-70,
  • щебенево-піщані суміші та
  • відсів.

Щебінь відповідає найвищим вимогам якості відповідно до вітчизняного ДСТУ та закордонних стандартів. Марки продукції за міцністю, стираністю та морозостійкістю мають найвищі показники; вихід зерен лещадної форми 15%. Можлива зміна зернового складу в залежності від вимог споживачів. Сучасне обладнання та технологія в поєднанні з кваліфікованим персоналом дозволяє випускати та реалізовувати продукцію найвищої якості.

ПраТ «Бехівський спеціалізований кар’єр» — переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції у 2015 році. Продукція користується попитом серед вітчизняних та іноземних споживачів.